Videovalve süsteemid võimaldavad jälgida ning salvestada olukordi otse kõvakettale, et neid hiljem vaadata ning analüüsida. Hea video kvaliteet tagatakse süsteemi valitud komponentidega.

Olulist rolli mängivad kaamera läätsed, salvestusseade, kaablite kvaliteet, pistikud, elektrivarustus ning teised komponendid, mis mõjutavad vastupidavust ja videosignaali kvaliteeti.

Viimastel aastatel oleme oma klientidele pakkunud nii digitaal kui analoog seadmeid firmalt Hikvision. Hikvisioni kaamerad ja salvestusseadmed on suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega, mis tagab stabiilselt kõrge huvi antud seadmete vastu üle maailma.

HikVisioni tooteid nõutakse paljudes erinevates valdkondades, näiteks jaemüük, lennujaamad, pangad, tööstusettevõtted, staadionid ja muud avalikud asutused. Firma tõeliselt suurepäraseks näiteks professionaalsusest ja usaldusväärsusest on asjaolu, et 2008 aasta Pekingi olümpiamängudel pakkus just HikVision oma teenuseid, tehnilist tuge ja jälgimisseadmeid. Selle projekti eest sai HihVision ka auhinnaliselt tunnustatud.

Зарегистрируй огнетушитель - Modal
×